23rd October | 2018 | Tuesday | 10:46:11 AM

अराजकताको घेरा तोड्ने दृढता

कालिदासबहादुर राउत क्षत्री : Tuesday, 17 July, 2018 (7:29:28 PM)

जतिसुकै अवरोध भए पनि सरकार संविधान र कानुनअनुसार अघि बढ्नुपर्छ । अराजकता र अनुशासनहीनता रोक्नुपर्छ...

“ऊर्जा छैन विदेशमा कहरले नेपालको तागत - के समृद्ध बनाउने रहर यो डाकेर अभ्यागत”

प्रकाश सिलवाल : Sunday, 15 July, 2018 (8:06:27 PM)

“सिङ्गो विश्व अटाउने प्रकृतिको होला तथागत् कहाँ ? देख्दैछौ किन जिन्दगी भन युवा के छैन नेपालमा...

सरस्वतीको ‘लालटिनको उज्यालोमा’

चेतनाथ कणेल ‘हरित’ : Saturday, 14 July, 2018 (3:46:57 PM)

सरस्वतीको ‘लालटिनको उज्यालोमा’ ...

कपिलधाम

विष्णुराज आत्रेय : Saturday, 14 July, 2018 (3:42:31 PM)

कपिलधाम ...

भुसको आगो निकाल्ने राइसमिल

श्रीमन्नारायण : Friday, 13 July, 2018 (2:34:54 PM)

भुसको आगो निकाल्ने राइसमिल...

आशा गर्ने ठाउँ नै रहेन

राजन कार्की : Thursday, 12 July, 2018 (3:24:03 PM)

आशा गर्ने ठाउँ नै रहेन...

बाटो बिराउँदै छ सरकार

देवेन्द्र चुडाल : Wednesday, 11 July, 2018 (2:57:48 PM)

वर्तमान सरकार सुशासनमा असफल हुँदै गएको छ । सरकारका मन्त्रीहरू नै विधिको शासन भत्काउन र...

आर्थिक समृद्धिमा कृषि

राजेशमान के.सी. : Wednesday, 11 July, 2018 (2:56:23 PM)

आर्थिक समृद्धिमा कृषि ...

असारे विकास र प्रकोपको पीडा

कालिदासबहादुर राउत क्षत्री : Tuesday, 10 July, 2018 (3:34:02 PM)

असारे विकास र प्रकोपको पीडा...

दाताको निगाहामा बाँचेको देश

स्वयम्भुनाथ कार्की : Monday, 09 July, 2018 (3:33:30 PM)

दाताको निगाहामा बाँचेको देश ...

भूमि र भ्रष्टाचारको अन्तर्सम्बन्ध

माधवप्रसाद बराल : Sunday, 08 July, 2018 (4:59:45 PM)

भूमिमाथिको परम्परागत निजी स्वामित्व समाप्त गरी भूमि राज्यको स्वामित्वमा ल्याउनुपर्छ । भूमिको किनबेच केवल राज्य...

कपिलधाम

विष्णुराज आत्रेय : Saturday, 07 July, 2018 (2:06:09 PM)

कपिलधाम ...

रेलमार्ग : अवसर र चुनौती

श्रीमननारायण : Friday, 06 July, 2018 (12:47:38 PM)

रेलमार्ग : अवसर र चुनौती...

राजनेता बन्ने इच्छाशक्ति खोजी

राजन कार्की : Thursday, 05 July, 2018 (12:35:36 PM)

राजनेता बन्ने इच्छाशक्ति खोजी...

खाद्यान्नमा आत्मनिर्भरता

कालिदासबहादुर राउत क्षत्री : Tuesday, 03 July, 2018 (1:42:52 PM)

‘असारको पन्ध्र दही चिउरा खानु, सबै तीर्थ छाडी मालिककोमा जानू’ भन्ने उक्ति अभिव्यक्त हुन्थ्यो ।...