19th February | 2019 | Tuesday | 11:08:35 AM

चण्डालहरूको बिगबिगी

राजन कार्की : Thursday, 31 January, 2019 (2:20:46 PM)

चण्डालहरूको बिगबिगी...

अझै छ र विपक्ष !

गोविन्द लुइँटेल : Wednesday, 30 January, 2019 (2:20:42 PM)

विपक्षी कांग्रेस प्रक्रियाको यही सिलसिलामा चुकेको हो । उसलाई नैतिक संकट परेको हो । त्यसैले...

लोकतन्त्रकोे विजयोन्माद

स्वयम्भुनाथ कार्की : Monday, 28 January, 2019 (6:06:07 PM)

प्रजातन्त्र, लोकतन्त्र वा यस्तै अन्य जति नाम दिए पनि त्यसको सामान्य परिभाषा सबै मुलुकमा जनताले...

जनशक्ति योजना र देशको भविष्य

अच्युतप्रसाद पौडेल ‘चिन्तन’ : Sunday, 27 January, 2019 (5:53:19 PM)

मुलुकमा श्रमयोग्य जनशक्ति प्रसस्त भए पनि त्यसको सदुपयोग हुनसकेको छैन । हामीकहाँ युवाशक्ति नभएको होइन...

आहा ! बन्दीपुरको त्यो होम स्टे

गोविन्द लुइँटेल : Saturday, 26 January, 2019 (3:26:15 PM)

अक्करे भिरको फेदमा छ बन्दीपुर बजार । मुख्य बजारमा चाहिँ भक्तपुरको झल्को आउँछ । खचाखच...

स्वामी विवेकानन्द र वर्तमान पुस्ता

श्रीमन्ननारायण : Friday, 25 January, 2019 (2:23:27 PM)

स्वामी विवेकानन्द र वर्तमान पुस्ता...

अब जनजाति प्रतिष्ठान किन !

निनाम कुलुङ ‘मंगले’ : Friday, 25 January, 2019 (2:20:47 PM)

एक दैनिक पत्रिकामा हालै प्रकाशित भएको समाचारअनुसार आदिवासी जनजाति उत्थान राष्ट्रिय प्रतिष्ठान (आजउराप्र) खारेज नहुने...

लोकलज्जाविनाको लोकतन्त्र

राजन कार्की : Thursday, 24 January, 2019 (2:49:28 PM)

लोकलज्जाविनाको लोकतन्त्र ...

ओलीको असफलता नेकपाकै असफलता

देवेन्द्र चुडाल : Wednesday, 23 January, 2019 (3:46:08 PM)

पार्टीका दुई अध्यक्षमध्येका अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल पनि बोलीको टुंगो नभएका नेताका रूपमा पछिल्लो समयमा...

लैंगिक समानता आवश्यक

ज्योति दाहाल : Wednesday, 23 January, 2019 (3:44:14 PM)

लैंगिक समानता आवश्यक ...

भ्रष्टाचारमा समावेशीकरण

कालिदासबहादुर राउत क्षत्री : Tuesday, 22 January, 2019 (2:54:38 PM)

भ्रष्टाचारमा समावेशीकरण ...

सम्पत्तिमा होइन शोषणमा हदबन्दी

स्वयम्भुनाथ कार्की : Monday, 21 January, 2019 (1:56:17 PM)

सम्पत्तिमा होइन शोषणमा हदबन्दी...

समृद्धिको आधार पर्यटन

रिसव गौतम : Sunday, 20 January, 2019 (6:10:23 PM)

नेपालमा सन् २०१८ मा करिब १२ लाख पर्यटक भित्रिए । तथ्यांकीय हिसाबले सन् २०१८ पर्यटकीयरूपमा...

भ्रष्टाचारमुक्त मुलुक र वाइडबडी

नारायणप्रसाद निरौला : Sunday, 20 January, 2019 (6:02:58 PM)

‘म आफू भ्रष्टाचार पनि गर्दिनँ र अरूलाई पनि गर्न दिन्नँ’ यो वाक्य बालबालिकाले खेल खेल्दै...

कविता : तिमी उठ्नै छ

मुना दाहाल : Saturday, 19 January, 2019 (3:32:43 PM)

कविता : तिमी उठ्नै छ...