19th January | 2019 | Saturday | 5:09:31 PM

भारोत्तोलनका सारथि : मिठ्ठु गुरु

रमा लुइँटेल : Saturday, 12 January, 2019 (5:57:59 PM)

खेल विज्ञानको कक्षा भारोत्तोलनको लागि मात्रै होइन सबै खेलका लागि उत्तिकै आवश्यक छ । खेल...

कविता : आपसमा भिड्दै छौँ

मुना दाहाल : Saturday, 12 January, 2019 (5:53:22 PM)

क्विता : आपसमा भिड्दै छौँ ...

कविता : तिम्रो प्रतिक्षामा

मुना दाहाल : Tuesday, 08 January, 2019 (7:31:36 PM)

आहा ! तिम्रो मुहार झैं चम्किलोसुन्दर जूनेली रातमातब, त्यहाँका अरूण र तमोरले सुस्केरा दिन्छन् होलाआ–आफ्ना बासस्थानमा...

ढल्दो उमेरको बढ्दो तृष्णा, सेवामा तल्लीन मित्रसेन

विनोद दाहाल : Saturday, 05 January, 2019 (4:09:16 PM)

हाम्रा शास्त्रहरूले पनि परोपकारलाई धर्म ठानेको छ । ‘सेवा हि परमो धर्म’ भन्ने शास्त्रोक्ति छ...

घोचपेच – नेता र जनता

कृष्णप्रसाद सुवेदी : Friday, 04 January, 2019 (2:30:30 PM)

पात्रः  नेतात्रय स्थानः चिया पसलतीन नेता एकआपसमा गफ गरिरहेका थ...

किन उम्रन्छ आँखामा समुन्द्र ?

सीता आस्था ढुंगेल : Saturday, 29 December, 2018 (6:12:10 PM)

क्विता : किन उम्रन्छ आँखामा समुन्द्र ?...

कविता : कुहिरो चिर्दै आइदेऊ रवि

मुना दाहाल : Saturday, 22 December, 2018 (5:00:16 PM)

कविता : कुहिरो चिर्दै आइदेऊ रवि ...

कुहिरो चिर्दै आइदेऊ रवि

मुना दाहाल : Friday, 21 December, 2018 (7:13:12 PM)

आऊ तिमी कुहिरोको धब्बा फाक्दै ज्योति उज्यालो लिइ।काँपेका शरीर थाकेका पाखुरी ऊर्जा सबैमा भरदिई।झुल्किदेऊ लालीओठ...

शिक्षाले दिएको परिवर्तन

सविना कार्की : Wednesday, 19 December, 2018 (7:14:50 PM)

कल्पना गाउँमा जन्मिन् । गाउँको खोला, नाला, पाखा, पखेरा, छाँगा, छहरामा खेल्दै प्रकृतिसँग रमाउँदै आमाको...

कविता : विश्व बिराजमान छ

मुना दाहाल : Saturday, 15 December, 2018 (5:06:59 PM)

कविता : विश्व बिराजमान छ ...

मलाई माफ गर आमा !

बिनु लुइँटेल : Friday, 14 December, 2018 (8:26:19 PM)

हो आमा ! तिमीलाईम ठूलो र असल  मान्छे बनेको  हेर्न रहर थियो म ठूलो बनेर पराक्रमी बनेको...

एउटा दुर्घटनाले दिएको पीडा

सरिशा अछामी : Thursday, 13 December, 2018 (9:10:09 PM)

 म माइक्रोको पखाईमा थिए । आज मलाई अलि हतार थियो । दैडिएर जान सक्ने अवस्था...

न्याय माग्न कहाँ जाऊँ सरकार ?

सविना कार्की : Wednesday, 05 December, 2018 (6:58:42 PM)

समाज दिनाँनुदिन आक्रान्त बन्दैछ । हत्या हिंसा र बलात्कारका घटना झनझन बढ्दै छन् । न्याय...

जीवन एक उत्सव

विनोद दाहाल : Saturday, 01 December, 2018 (4:04:59 PM)

जीवन एक उत्सव ...

आमा ! सबै पिडा भन्न सक्दिन

ज्योति दाहाल : Wednesday, 28 November, 2018 (6:49:04 PM)

आमा ! म मेसिन जस्तै भएको छुसाँच्चै त्यही मेसिन जस्तै,जस्लाई आफ्नो खुशिले शान्त बस्छु भन्न...