23rd May | 2018 | Wednesday | 4:02:23 AM

समय फेरियो, सिकाउने तरिका फेरिनु पर्यो

: Saturday, 19 May, 2018 (1:54:14 PM)

हिजोका केटाकेटीले पढ्ने सामग्री भेट््दैनथे, जम्माजम्मी एउटा किताब हुन्थ्यो । अहिलेका केटाकेटीले जन्मनेबित्तिकै मोबाइल देख्छन्...

फोहोर व्यवस्थापनमै जीवन

रमा लुइँटेल : Saturday, 28 April, 2018 (3:56:54 PM)

पानीको चुवाहट व्यापक छ । पुरानो पाइपलाइनका कारण पानीको चुवाहट धेरै भएको छ । अर्को...

‘नेपाली लोकसंगीत विश्वव्यापीकरण गर्न चाहन्छु’

: Saturday, 21 April, 2018 (3:20:17 PM)

चौतारी कार्यक्रममा जाँदा विभिन्न कलाकार दाजुदिदीहरूसँग सम्पर्क भयो । वरिष्ठ गायिका सावित्री शाहले त मेरो...

हरेक घरलाई ऊर्जा घर बनाउन सकिन्छ

: Thursday, 29 March, 2018 (6:26:35 PM)

प्राडा रमेशकुमार मास्केकाठमाडौं विश्वविद्यालय...

पानीको स्रोत संरक्षणमा गम्भीरता देखिएन

: Thursday, 22 March, 2018 (5:27:56 PM)

डा. जयकुमार गुरुङकार्यकारी निर्देशकनेपाल विकास अनुसन्धान प्रतिष्ठान (एनडिआरआई)एनडिआरआईले के गर्छ ?एनडिआरआई एउटा सोचकेन्द्र अर्थात् थिंक...

उच्च प्रतिफल दिने मत्स्य क्षेत्र बेवारिसे - रमानन्द मिश्र

: Thursday, 08 March, 2018 (12:37:43 PM)

विगत लामो समयदेखि मत्स्य क्षेत्रमा क्रियाशील रमानन्द मिश्र केही वर्ष अघिमात्रै सरकारी सेवाबाट निवृत्त भएका...

‘डुब्लिकेट’ शब्दप्रति आपत्ति - शीतल केसी

: Tuesday, 06 March, 2018 (4:00:59 PM)

काठमाडौं । नेपाली टेलिसिरियलको एक समयको चर्चित नाम हो शीतल केसी । टेलिभिजनको सानो पर्दाबाट...

आठ वर्षको प्रेम बिहेमा बदलियो - गायक क्षेत्री

: Friday, 23 February, 2018 (3:36:28 PM)

काठमाडौं । नेपाली लोक तथा दोहोरी गीतको क्षेत्रमा लामो समय बिताएका गायक याम क्षेत्री दुई...

साहित्यमा जीवन खोज्छु

: Saturday, 10 February, 2018 (12:00:31 PM)

नारायण ढकाल/साहित्यकारनेपाली प्रगतिशील साहित्यका अगुवा आख्यानकार नारायण ढकाल साहित्यमा जीवन खोज्छन् । भोगाइ र जीवनसँग...

‘निष्क्रिय भएको छैन’– शोभित बस्नेत

हिमालय टाइम्स : Tuesday, 06 February, 2018 (3:35:59 PM)

काठमाडौं  । कलाकार तथा निर्देशक शोभित बस्नेत नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा पछिल्लो समय निकै सुस्ताउँदै गएको...

शरीर अशक्त भयो, म लेखक भए

: Saturday, 03 February, 2018 (3:12:22 PM)

 व्यंग्यकार महेश थापा हालसम्म उपचार नै पत्ता नलागेको ‘मोटर न्युरोन’ रोगबाट पीडित छन् । न...

ठूलोपर्दामा पनि हनुमानेसँग जोडी

: Monday, 22 January, 2018 (4:22:08 PM)

रजनी गुरुङ/कलाकारकाठमाडौं । नेपाली टेलिचलचित्र ‘मेरिबास्सै’ बाट दर्शकमाझ चिनिएकी नायिका हुन् रजनी गुरुङ । मेरिबास्सैमा...

गाउँको रोचक कथामा मिस्टर झोले

: Wednesday, 10 January, 2018 (3:21:59 PM)

काठमाडौं । यही पुस २८ अर्थात् आउँदो शुक्रबारबाट चलचित्र ‘मिस्टर झोले’ देशव्यापी प्रदर्शनमा आउँदै छ...

रेडियोमा बहकाउने महावीर

: Wednesday, 13 December, 2017 (4:12:21 PM)

काठमाडौं । एक समय थियो रेडियोमा आउने कार्यक्रमकै लागि गाउँघरमा सबैकाम सकेर कुरेर बस्ने गरिन्थ्यो...