23rd July | 2018 | Monday | 7:28:08 PM

मोरङ क्याम्पस विश्वविद्यालय बन्नुपर्छ

: Monday, 16 July, 2018 (2:41:52 PM)

मोरङ क्याम्पस विश्वविद्यालय बन्नुपर्छ ...

हैट, मेरी बास्सै मेरो टर्निङ प्वाइन्ट हो

रमा लुइँटेल : Saturday, 07 July, 2018 (1:53:04 PM)

म पैसाको लागि दौडेको होइन । धेरै वटा चलचित्रमा हात हाल्दा एउटा न एउटाले जोगाउँछ...

मेरो यो दशौं पासपोर्ट

हिमालय टाइम्स : Thursday, 05 July, 2018 (12:45:01 PM)

मेरो यो दशौं पासपोर्ट ...

भर्नाको चाप थेगिनसक्नु छ

हिमालय टाइम्स : Saturday, 30 June, 2018 (2:45:00 PM)

उत्कृष्ट नतिजाको लागि सबैभन्दा पहिले पढाउने तरीका कस्तो छ भन्ने कुराले अर्थ राख्छ । त्यसपछि...

सिँचाइ र जमिन व्यवस्थापनविना खाद्यमा आत्मनिर्भरता सम्भव छैन

: Friday, 29 June, 2018 (12:18:04 PM)

कृषिमा समस्याको राम्रोसँग पहिचान भएको छ । केही नीति नियममा परिवर्तन गर्नुपर्ने देखिएको छ ।...

‘आँतमा इमानदारी र काँधमा जिम्मेवारी हुनुपर्छ’ : डा. मीन बानियाँ

विनोद दाहाल : Saturday, 23 June, 2018 (2:06:51 PM)

‘आँतमा इमानदारी र काँधमा जिम्मेवारी हुनुपर्छ’ : डा. मीन बानियाँ ...

समय फेरियो, सिकाउने तरिका फेरिनु पर्यो

: Saturday, 19 May, 2018 (1:54:14 PM)

हिजोका केटाकेटीले पढ्ने सामग्री भेट््दैनथे, जम्माजम्मी एउटा किताब हुन्थ्यो । अहिलेका केटाकेटीले जन्मनेबित्तिकै मोबाइल देख्छन्...

फोहोर व्यवस्थापनमै जीवन

रमा लुइँटेल : Saturday, 28 April, 2018 (3:56:54 PM)

पानीको चुवाहट व्यापक छ । पुरानो पाइपलाइनका कारण पानीको चुवाहट धेरै भएको छ । अर्को...

‘नेपाली लोकसंगीत विश्वव्यापीकरण गर्न चाहन्छु’

: Saturday, 21 April, 2018 (3:20:17 PM)

चौतारी कार्यक्रममा जाँदा विभिन्न कलाकार दाजुदिदीहरूसँग सम्पर्क भयो । वरिष्ठ गायिका सावित्री शाहले त मेरो...

हरेक घरलाई ऊर्जा घर बनाउन सकिन्छ

: Thursday, 29 March, 2018 (6:26:35 PM)

प्राडा रमेशकुमार मास्केकाठमाडौं विश्वविद्यालय...

पानीको स्रोत संरक्षणमा गम्भीरता देखिएन

: Thursday, 22 March, 2018 (5:27:56 PM)

डा. जयकुमार गुरुङकार्यकारी निर्देशकनेपाल विकास अनुसन्धान प्रतिष्ठान (एनडिआरआई)एनडिआरआईले के गर्छ ?एनडिआरआई एउटा सोचकेन्द्र अर्थात् थिंक...

उच्च प्रतिफल दिने मत्स्य क्षेत्र बेवारिसे - रमानन्द मिश्र

: Thursday, 08 March, 2018 (12:37:43 PM)

विगत लामो समयदेखि मत्स्य क्षेत्रमा क्रियाशील रमानन्द मिश्र केही वर्ष अघिमात्रै सरकारी सेवाबाट निवृत्त भएका...

‘डुब्लिकेट’ शब्दप्रति आपत्ति - शीतल केसी

: Tuesday, 06 March, 2018 (4:00:59 PM)

काठमाडौं । नेपाली टेलिसिरियलको एक समयको चर्चित नाम हो शीतल केसी । टेलिभिजनको सानो पर्दाबाट...

आठ वर्षको प्रेम बिहेमा बदलियो - गायक क्षेत्री

: Friday, 23 February, 2018 (3:36:28 PM)

काठमाडौं । नेपाली लोक तथा दोहोरी गीतको क्षेत्रमा लामो समय बिताएका गायक याम क्षेत्री दुई...

साहित्यमा जीवन खोज्छु

: Saturday, 10 February, 2018 (12:00:31 PM)

नारायण ढकाल/साहित्यकारनेपाली प्रगतिशील साहित्यका अगुवा आख्यानकार नारायण ढकाल साहित्यमा जीवन खोज्छन् । भोगाइ र जीवनसँग...