24th April | 2018 | Tuesday | 5:22:44 PM

लोकदोहोरी बिगारो भन्ने आरोप लाग्यो

: Sunday, 10 September, 2017 (4:29:31 PM)

रामजी खाँड/गायककाठमाडौं । नेपाली लोक तथा दोहोरी गीतको क्षेत्रमा लगभग दुई दशकदेखि निरन्तर लागिरहेका गायक...

हराएकी होइन अब सक्रियता बढ्नेछ

: Thursday, 07 September, 2017 (4:19:53 PM)

राधिका हमाल/गायिकाकाठमाडौं । नेपाली गीतसंगीतको विशेषतः लोकक्षेत्रमा एक समय निकै नै नाम चलेकी गायिका हुन्...

एसेम्बलिङ प्लान्टलाई प्रोत्साहित गर्नुपर्छ : अञ्जनकुमार श्रेष्ठ

: Friday, 01 September, 2017 (4:26:25 PM)

नेपालको व्यापारघाटा चुलिँदै गएको छ । न्यून निर्यात र अत्यधिक आयातका कारण हरेक वर्ष व्यापारघाटा...

कुटनीतिक नियोगका कर्मचारी नै भिषाको व्यापार गर्छन्

: Tuesday, 29 August, 2017 (4:54:45 PM)

वैदेशिक रोजगार व्यवसाय अर्थतन्त्रको मेरुदण्ड नै भइसकेको दि रिभर ओभरसिजका सञ्चालक तथा अध्यक्ष रघु पुरीले...

एकपटक हेरेर नपुग्ने फिल्म ‘धूम २’

: Wednesday, 23 August, 2017 (1:41:48 PM)

जयकिशन बस्नेत/कलाकार तथा निर्माताकाठमाडौं । आजभन्दा आठ वर्षअघि प्रदर्शनमा आएको चलचित्र हो ‘धूम’ । यो...

हामी सूचनाको महाअभियानमा छौं

: Friday, 18 August, 2017 (9:03:32 AM)

अन्तरिम संविधान २०६३ ले मौलिक हकअन्तर्गत ‘प्रत्येक नागरिकलाई आफ्नो वा सार्वजनिक सरोकारको कुनै पनि विषयको...

छानेर गाउने गरेको छु

: Thursday, 17 August, 2017 (8:33:45 AM)

काठमाडौं । नेपाली गीतसंगीत क्षेत्रका चर्चित गायक शिव परियारले गायनक्षेत्रलाई व्यावसायिक बनाएर अगाडि बढिरहेका छन्...

म पाठकलाई अल्मलाउन खोज्दिन

: Saturday, 12 August, 2017 (1:12:43 PM)

कवि/नियात्राकारवि.सं. २०७३ सालमा प्रकाशित कृतिहरूमध्ये ९ वटा कृति मनोनयनमा पारेको छ । मदन पुरस्कारको...

‘म नगरवासीको सिपाही हुँ’: शिवसताक्षी नगर प्रमुख शेर्मा

: Friday, 21 July, 2017 (6:56:22 PM)

स्थानीय तह दोस्रो चरणको निर्वाचनमा झापा शिवसताक्षी नगरपालिकाबाट मेयर पदमा विजयी बनेका चन्द्रकुमार शेर्मा विगत...

लामो संघर्षले सफलता मिल्यो

: Wednesday, 19 July, 2017 (1:44:34 PM)

काठमाडौं । नेपाली गीतसंगीतको क्षेत्रमा आजभन्दा सात वर्ष अघिदेखि पाइला चालेकी रितु कंडेल अहिले आफूलाई...

दोस्रो चरणको निर्वाचनलाई अहिलेसम्मकै सफल मान्नुपर्छः प्रमुख आयुक्त यादव

: Saturday, 08 July, 2017 (3:33:40 PM)

काठमाडौँ । प्रमुख निर्वाचन आयुक्त डा. अयोधीप्रसाद यादवले भर्खरै सम्पन्न भएका दुई चरणका स्थानीय तहको...

पुनः मतगणना गरौं भनें तर निर्वाचन अधिकृत मान्दै मान्नुभएन

: Friday, 07 July, 2017 (4:15:16 AM)

करिव २० वर्षपछि भएको स्थानीय तह निर्वाचन लामो समयपछि स्थानीय तहले जनप्रतिनिधि पाउने भएपछि त्यसैपनि...

थोपा सिंचाइको मापदण्ड नहुँदा ब्रम्हलुट चलेको छ

लेखनाथ पोखरेल : Tuesday, 27 June, 2017 (8:26:33 PM)

 राजन गैरे टेक्नोलोजी म्यानेजर शीतल थोपा सिंचाइ प्रविधि उद्योग...

हैसियत देखिने त्रासले राजपा चुनाव चाहँदैनः एमाले सचिव ज्ञवाली

मुरारी ढुङ्गेल : Thursday, 22 June, 2017 (12:13:49 PM)

हिमालय टाइम्स काठमाडौं । स्थानीय तहको दोस्रो चरणको निर्वाचन आउन अव केहि दिन मात्र बाँकी...

बलियो कथामा ‘तारेभीर’

गोपिकृष्ण चापागाईं : Monday, 05 June, 2017 (9:32:51 AM)

काठमाडौं । यही आउँदो असार २ गतेबाट देशब्यापारी प्रदर्शनमा आउने चलचित्र ‘तारेभीर’ मा अधिकांश नयाँ...