23rd May | 2018 | Wednesday | 4:03:01 AM

आजको राशिफल

: Sunday, 06 May, 2018 (8:55:41 AM)

२३ बैशाख २०७५, आइतवार आजको राशिफलमेष : बन्धु बान्धवबाट सहयोग मिल्नेछ । धार्मिक कार्यमा रुची वढ्नेछ...

आजको राशिफल

: Monday, 30 April, 2018 (9:29:21 AM)

१७ बैशाख २०७५, सोमवारआजको राशिफल मेष :  वैदेशिक कार्य अघी बढ्नेछ । घर,जग्गाको कारोबारमा सफलता...

आजको राशिफल

: Sunday, 29 April, 2018 (8:55:57 AM)

१६ बैशाख २०७५, आइतवार आजको राशिफलमेष : आफन्तको सहयोगले अधुरो काम बन्ने । मिष्ठान्न भोजन प्राप्ति...

आजको राशिफल

: Friday, 27 April, 2018 (9:11:08 AM)

१४ बैशाख २०७५, शुक्रवार आजको राशिफलमेष : प्रेम सम्बन्ध कसिलो होला । लाभ,हानी,आय,व्यय...

आजको राशिफल

: Thursday, 26 April, 2018 (9:18:40 AM)

१३ बैशाख २०७५, बिहिवारआजको राशिफलमेष : विशिष्ट व्यक्तिको सहयोग पाईनेछ । अनावश्यक ठाउँमा धन खर्च...

आजको राशिफल

: Tuesday, 24 April, 2018 (9:23:22 AM)

११ बैशाख २०७५, मंगलवारआजको राशिफल मेष : प्रेममा सफलता मिल्नेछ । साथीभाइको सरसहयोगले रोकिएको काम बन्नेछ...

आजको राशिफल

: Monday, 23 April, 2018 (9:47:24 AM)

१० बैशाख २०७५, सोमवार आजको राशिफलमेष : घरायसी समस्या बढ्ने देखिन्छ । आर्थिक हैरानी बेहोर्नुपर्ने देखिन्छ...

आजको राशिफल

: Sunday, 22 April, 2018 (9:41:01 AM)

९ बैशाख २०७५, आइतवार आजको राशिफलमेष : नयाँ कार्यको योजना बन्नेछ । विपरीत वर्गप्रति आकर्षण बढ्नेछ...

आजको राशिफल

: Friday, 20 April, 2018 (8:58:31 AM)

७ बैशाख २०७५, शुक्रवार आजको राशिफलमेष : आर्थिक कारोवारमा मन्दी आउनेछ । मनमा दुविधा उत्पन्न होला...

आजको राशिफल

: Thursday, 19 April, 2018 (9:20:30 AM)

६ बैशाख २०७५, बिहिवार आजको राशिफलमेष : न्यायिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । अरुलाई प्रभावित पारेर काम...

आजको राशिफल

: Wednesday, 18 April, 2018 (9:33:57 AM)

५ बैशाख २०७५, बुधवार आजको राशिफलमेष :  कार्यमा सफलता पाईनेछ । रमाइलो यात्राको योग रहेको छ...

आजको राशिफल

: Tuesday, 10 April, 2018 (9:09:51 AM)

२७ चैत्र २०७४, मंगलवार आजको राशिफलमेष : मनमा सुविचारले ठाउँ पाउनेछ ।  घुमघाम र भेटघाटको समय...

आजको राशिफल

: Monday, 09 April, 2018 (9:10:04 AM)

२६ चैत्र २०७४, सोमवारआजको राशिफल मेष  : अचल सम्पत्ति हात पर्ने योगछ । दाम, इनाम र...

आजको राशिफल

: Friday, 06 April, 2018 (8:53:24 AM)

२३ चैत्र २०७४, शुक्रवारआजको राशिफलमेष : अधिकार प्राप्तिका लागि संघर्श गर्नु पर्ला । साहसिकताबाट धनार्जन...

आजको राशिफल

: Thursday, 05 April, 2018 (9:17:54 AM)

२२ चैत्र २०७४, बिहिवार आजको राशिफलमेष : आय आर्जनमा सुधार आउनेछ ।  विचार गरेर निर्णय लिनु...