19th December | 2018 | Wednesday | 11:34:05 PM

आजको राशिफल

: Wednesday, 18 July, 2018 (10:25:06 AM)

२ श्रावण २०७५, बुधवार आजको राशिफलमेष : व्यवसायमा नयाँ सोचको विकासले राम्रै प्रतिफल दिनेछ । रोकिएका...

आजको राशिफल

: Tuesday, 17 July, 2018 (10:27:57 AM)

१ श्रावण २०७५, मंगलवार आजको राशिफलमेष : सोचेको काम पूरा हुनेछ । नयाँ वस्त्र, अलंकारको प्राप्ति...

आजको राशिफल

: Monday, 16 July, 2018 (10:47:26 AM)

३२ आषाढ २०७५, सोमवार आजको राशिफलमेष : पारिवारिक जमघटले रमाइलो हुनेछ । यात्रा गर्नुपर्ने हुनसक्छ ।...

आजको राशिफल

: Sunday, 15 July, 2018 (10:23:59 AM)

३१ आषाढ २०७५, आइतवार आजको राशिफलमेष : यात्राको योग छ । नसोचेको व्यक्तिबाट धोका हुन सक्नेछ...

आजको राशिफल

: Friday, 13 July, 2018 (10:20:52 AM)

२९ आषाढ २०७५, शुक्रवारआजको राशिफलमेष : बोलीको प्रभावले अरुको मन जित्न सकिनेछ । शिक्षामा सफलता...

आजको राशिफल

: Thursday, 12 July, 2018 (10:54:13 AM)

२८ आषाढ २०७५, बिहिवार आजको राशिफलमेष : व्यापार,व्यवसायमा लाभ हुनेछ । विशिष्ट व्यक्तिको सहयोग पाईनेछ...

आजको राशिफल

: Wednesday, 11 July, 2018 (10:32:21 AM)

२७ आषाढ २०७५, बुधवार आजको राशिफलमेष :  रोकिएका काम सुचारु हुनेछन् । शुभकार्यको चर्चा चल्नेछ ।...

आजको राशिफल

: Tuesday, 10 July, 2018 (10:14:48 AM)

२६ आषाढ २०७५, मंगलवार आजको राशिफलमेष : सामाजिक कार्यमा मन जानेछ । अरुलाई प्रभावित पारेर काम...

आजको राशिफल

: Monday, 09 July, 2018 (10:20:50 AM)

२५ आषाढ २०७५, सोमवार आजको राशिफलमेष : प्रेममा सफलता मिल्नेछ । विशिष्ट व्यक्तिको सहयोग पाईनेछ ।...

आजको राशिफल

: Sunday, 08 July, 2018 (8:23:01 AM)

२४ आषाढ २०७५, आइतवार आजको राशिफलमेष : दाम, इनाम र प्रतिष्ठा कमाउने बेला छ । कार्यमा...

आजको राशिफल

: Friday, 06 July, 2018 (8:31:09 AM)

२२ आषाढ २०७५, शुक्रवार आजको राशिफलमेष : काममा केही व्यवधान आउन सक्छन् । विचार गरेर निर्णय...

आजको राशिफल

: Thursday, 05 July, 2018 (8:28:17 AM)

२१ आषाढ २०७५, बिहिवार आजको राशिफलमेष : पारिवारिक जमघट हुनेछ । मनमा हर्ष,उमङ्ग र उत्साह...

आजको राशिफल

: Tuesday, 03 July, 2018 (8:23:56 AM)

१९ आषाढ २०७५, मंगलवार आजको राशिफलमेष : सामाजिक प्रभाव बढ्नेछ । विशिष्ट व्यक्तिको सहयोग प्राप्त हुनेछ...

आजको राशिफल

: Monday, 02 July, 2018 (8:20:20 AM)

१८ आषाढ २०७५, सोमवार आजको राशिफलमेष :  धर्म,कर्ममा रुचि बढ्नेछ । शुभकार्यको चर्चा चल्नेछ ।...

आजको राशिफल

: Sunday, 01 July, 2018 (8:50:39 AM)

१७ आषाढ २०७५, आइतवार आजको राशिफलमेष : व्यापार,व्यवसायमा लाभ मिल्नेछ ।  नयाँ कार्यको थालनी हुनेछ...