21st August | 2018 | Tuesday | 7:19:37 PM

आजको राशिफल

: Friday, 29 June, 2018 (8:35:55 AM)

१५ आषाढ २०७५, शुक्रवार आजको राशिफलमेष : परिश्रम गर्दा धनार्जन हुनेछ । मनमा शान्ति र अनुहारमा...

आजको राशिफल

: Thursday, 28 June, 2018 (8:51:35 AM)

१४ आषाढ २०७५, बिहिवार आजको राशिफलमेष :  कला,साहित्य तथा संगीतमा रुचि बढ्नेछ । न्यायिक कार्यमा...

आजको राशिफल

: Wednesday, 27 June, 2018 (8:11:28 AM)

१३ आषाढ २०७५, बुधवार आजको राशिफलमेष : साथीभाइको सहयोगले अधुरो काम बन्नेछ । दिनको उत्तरार्धमा धन...

आजको राशिफल

: Tuesday, 26 June, 2018 (8:41:10 AM)

१२ आषाढ २०७५, मंगलवार आजको राशिफलमेष :  साहित्यिक क्षेत्रमा रुची बढ्नेछ । घर व्यवहारको समस्याले सताउनेछ...

आजको राशिफल

: Monday, 25 June, 2018 (8:52:59 AM)

११ आषाढ २०७५, सोमवार आजको राशिफलमेष  : सौन्दर्यतामा धन खर्च हुनेछ । चुनौतीको सामना गर्नुपर्ला ।...

आजको राशिफल

: Thursday, 14 June, 2018 (9:17:54 AM)

३१ जेठ २०७५, बिहिवारआजको राशिफलमेष : सरकारी निकाएको भय रहला । सौन्दर्यतामा धन खर्च हुनेछ...

आजको राशिफल

: Tuesday, 12 June, 2018 (8:46:43 AM)

२९ जेठ २०७५, मंगलवार आजको राशिफलमेष : सामाजिक कार्यमा रुची बढ्नेछ । राज्यबाट मानसम्मान मिल्नेछ ।...

आजको राशिफल

: Monday, 11 June, 2018 (8:51:44 AM)

२८ जेठ २०७५, सोमवार आजको राशिफल...

आजको राशिफल

: Sunday, 10 June, 2018 (8:56:06 AM)

२७ जेठ २०७५, आइतवार आजको राशिफलमेष : सांगीतिक क्षेत्रमा रुची बढ्नेछ । अचल सम्पत्ती हात पर्ने...

आजको राशिफल

: Thursday, 07 June, 2018 (10:01:05 AM)

२४ जेठ २०७५, बिहिवार आजको राशिफलमेष : पारिवारिक सद्भाव बढ्नेछ । परिवारमा सुख छाउनेछ । व्यवसायिक...

आजको राशिफल

: Wednesday, 06 June, 2018 (9:02:07 AM)

२३ जेठ २०७५, बुधवार आजको राशिफलमेष : नयाँ कामको थालनी हुनेछ । सामाजिक कामा रुचि बढ्नेछ...

आजको राशिफल

: Tuesday, 05 June, 2018 (8:48:35 AM)

२२ जेठ २०७५, मंगलवार आजको राशिफलमेष :  दिनको शुरुवात राम्रो हुने छ । समाजसेवामा मन लाग्नेछ...

आजको राशिफल

: Monday, 04 June, 2018 (9:17:19 AM)

२१ जेठ २०७५, सोमवार आजको राशिफलमेष  : पारिवारिक सहयोगले अधुरो काम बन्नेछ । रमाइलो यात्राको योग...

आजको राशिफल

: Sunday, 03 June, 2018 (9:15:15 AM)

२० जेठ २०७५, आइतवार आजको राशिफलमेष  : वैदेशिक कार्य अघी बढ्नेछ । शेयरको कारोवारबाट सफलता मिल्नेछ...

आजको राशिफल

: Friday, 01 June, 2018 (9:00:30 AM)

१८ जेठ २०७५, शुक्रवार आजको राशिफलमेष : लामो समयदेखि रोकिएका अधुरा कार्यहरू पुरा हुनेछन् । काम...