19th October | 2018 | Friday | 2:40:49 AM

आजको राशिफल

: Monday, 09 April, 2018 (9:10:04 AM)

२६ चैत्र २०७४, सोमवारआजको राशिफल मेष  : अचल सम्पत्ति हात पर्ने योगछ । दाम, इनाम र...

आजको राशिफल

: Friday, 06 April, 2018 (8:53:24 AM)

२३ चैत्र २०७४, शुक्रवारआजको राशिफलमेष : अधिकार प्राप्तिका लागि संघर्श गर्नु पर्ला । साहसिकताबाट धनार्जन...

आजको राशिफल

: Thursday, 05 April, 2018 (9:17:54 AM)

२२ चैत्र २०७४, बिहिवार आजको राशिफलमेष : आय आर्जनमा सुधार आउनेछ ।  विचार गरेर निर्णय लिनु...

आजको राशिफल

: Wednesday, 04 April, 2018 (9:10:05 AM)

२१ चैत्र २०७४, बुधवार आजको राशिफलमेष : आफन्तको सहयोगबाट सोचेको ताकेको काम बन्नेछ । खर्चको मात्रा...

आजको राशिफल

: Monday, 02 April, 2018 (9:22:05 AM)

१९ चैत्र २०७४, सोमवार आजको राशिफलमेष  : परिश्रम गर्दा धनार्जन हुनेछ । दैनिक कार्यमा प्रगती हुनेछ...

आजको राशिफल

: Sunday, 01 April, 2018 (9:54:11 AM)

१८ चैत्र २०७४, आइतवारआजको राशिफल मेष  : जोश जाँगर र हिम्मत बढ्नेछ । यापार,व्यवसायमा पर्याप्त...

आज राशिफल

: Saturday, 31 March, 2018 (10:15:12 AM)

१७ चैत्र २०७४, शनिवार आज राशिफलमेष : बोलीको प्रभाब बढ्नेछ । शिक्षामा सफलता पाईनेछ । भाग्यले...

आजको राशिफल

: Friday, 30 March, 2018 (9:13:55 AM)

१६ चैत्र २०७४, शुक्रवार आजको राशिफलमेष : साहित्यिक क्षेत्रमा रुची बढ्नेछ । मनमा हर्ष,उमङ्ग र...

आजको राशिफल

: Thursday, 29 March, 2018 (9:16:54 AM)

१५ चैत्र २०७४, बिहिवार आजको राशिफलमेष : बौद्धिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । शुभ समाचार सुन्न पाइएला...

आजको राशिफल

: Wednesday, 28 March, 2018 (9:16:53 AM)

१४ चैत्र २०७४, बुधवार आजको राशिफलमेष : सामाजिक तथा धार्मिक कार्यमा रुची बढ्नेछ । प्रेम सम्बन्धमा...

आजको राशिफल

: Tuesday, 27 March, 2018 (9:20:35 AM)

१३ चैत्र २०७४, मंगलवार आजको राशिफलमेष : साहित्यमा मन जानेछ । प्रेममा बाधाका साथै मन कमजोर...

आजको राशिफल

: Monday, 26 March, 2018 (9:23:17 AM)

१२ चैत्र २०७४, सोमवारआजको राशिफलमेष : अनावश्यक रुपमा धन खर्च हुनेछ । राजनैतिक विवाद बढ्नेछ...

आजको राशिफल

: Friday, 16 March, 2018 (7:11:37 AM)

२ चैत्र २०७४, शुक्रवार आजको राशिफलमेष : व्यापार व्यवसायमा मुनाफा हुने देखिन्छ । मुद्धा मामिलामा सफलता...

आजको राशिफल

: Thursday, 15 March, 2018 (7:21:09 AM)

१ चैत्र २०७४, बिहिवार आजको राशिफलमेष : सोचेको आँटेको पूरा हुनेछ । राजननितक कार्यमा सफलता मिल्नेछ...

आजको राशिफल

: Wednesday, 14 March, 2018 (7:04:42 AM)

३० फाल्गुण २०७४, बुधवार आजको राशिफलमेष :  नजिको ब्यक्तिको सहयोगले काम बन्नेछ । स्वादिष्ट भोजन पाईनेछ...