26th April | 2018 | Thursday | 2:43:00 PM

आजको राशिफल

: Thursday, 16 November, 2017 (8:14:20 AM)

कात्तिक ३० गते विहीबार, त्रयोदशीआजको राशिफलमेष : साथीभाईबाट धोका हुन सक्छ । राजनैतिक कार्यमा बाधा...

आजको राशिफल

: Wednesday, 15 November, 2017 (8:11:04 AM)

कात्तिक २९ बुधबार द्धादशीआजको राशिफलमेष : बिग्रिएको सम्बन्ध र विगतका कमजोरीमा सुधार । योजनामा सफलता...

आजको राशिफल

: Tuesday, 07 November, 2017 (7:16:44 AM)

कार्तिक २१ मंगलबार, चौथीआजको राशिफल   मेष : सहयोगीहरूले साथ पाइने छ । काम बन्ने ।वृष...

आजको राशिफल

: Monday, 06 November, 2017 (7:24:45 AM)

कार्तिक २० सोमवार, तृतियाआजको राशिफलमेष : पारिवारिक मेलमिलाप बढ्ने । दाम्पत्य जीवनमा सुख प्राप्त हुने...

आजको राशिफल

: Sunday, 05 November, 2017 (7:50:48 AM)

कार्तिक १८ आइतबार, प्रतिपदाआजको राशिफलमेष : पढाइ लेखाइमा मन जाने । अधुरा कार्य सफलतापूर्वक सम्मन्न...

आजको राशिफल

: Friday, 03 November, 2017 (9:20:01 AM)

कात्तिक १७ गते शुक्रबार : चतुर्दशीआजको राशिफलमेष व्यापार–व्यवसायमा फलिफाप हुने । सञ्चित धन खर्च हुन...

आजको राशिफल

: Wednesday, 01 November, 2017 (7:49:15 AM)

कार्तिक १५ गते बुधबार, कार्तिक शुक्ल द्वादशी आजको राशिफलवृषः   कामप्रति रूचि बढ्नेछ । मुख्य काममा...

आजको राशिफल

: Tuesday, 31 October, 2017 (7:15:34 AM)

आज कार्तिक १४ गते मंगलबार, हरिबोधिनी एकादशीआजको राशिफलमेष : साथीभाईको सहयोगले काम सफल हुनेछन् ।...

आजको राशिफल

: Monday, 30 October, 2017 (7:18:11 AM)

आज कार्तिक १३ गते सोमबार, कार्तिक शुक्ल दशमी मेष : नयाँ कामको थालनी । यात्राको...

आजको राशिफल

: Sunday, 29 October, 2017 (8:11:42 AM)

आज कार्तिक १२ गते आइतबार कार्तिक शुक्ल नवमी तिथिआजको राशिफलमेष : दिन शुभ रहने छ...

आजको राशिफल

: Saturday, 28 October, 2017 (9:24:05 AM)

आज कार्तिक ११ गते शनिबार कार्तिक शुक्ल अस्टमि तिथिमेष : बोलीको प्रभाव बढ्ने, पारिवारिक शुख...

आजको राशिफल

: Friday, 27 October, 2017 (9:53:27 AM)

आज कार्तिक १० गते शुव्रmबार, कार्तिक शुक्ल सप्तमीमेष : आँटेको काममा सफलता मिल्नेछ ।  वृष...

तपाईँको आजको राशिफल

: Wednesday, 25 October, 2017 (10:22:03 AM)

मेष – काममा सफलता , स्वास्थ्यमा सुधार ।वृष –स्वास्थ्यमा समस्या, खानपानमा सजक रहनु होला ।मिथुन –...

साताको राशिफल

: Sunday, 13 August, 2017 (4:21:52 PM)

मेष – यो साता तपाईंका लागि मध्यम खालको रहनेछ । सुरुमा मानप्रतिष्ठा वृद्धि, कार्य सिद्धि...