26th April | 2018 | Thursday | 2:45:03 PM

मताधिकार प्रगोग गरौँ

: Thursday, 07 December, 2017 (10:21:19 AM)

मुलुक संविधानसभाबाट जारी भएको संविधान अनुसार हुनुपर्ने तीन तहको निर्वाचनको अन्तिम चरणमा आइपुगेको छ ।...

निर्वाचन तयारी र सुरक्षा

: Wednesday, 06 December, 2017 (9:06:22 AM)

प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनमा दोस्रो चरणको मतदानको तयारी पूरा भएको छ । निर्वाचन हुने ४५...

मतदातालाई स्वतन्त्र छाडौँ

: Tuesday, 05 December, 2017 (11:28:56 AM)

प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनमा अन्तिम चरणको मौन अवधि सुरु भएको छ । मतदान हुने दिनको...

प्रदेश मन्त्रिपरिषदमा विभेद

: Monday, 04 December, 2017 (9:59:16 AM)

प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचन सम्पन्न भएपछि सातवटा प्रदेशमा प्रदेश सरकारहरू बन्नेछन् । संविधानले संघीय सरकार...

एचआइभी संक्रमण अन्त्यको लक्ष्य

: Sunday, 03 December, 2017 (10:45:47 AM)

घातक सरुवा रोग एचआइभी÷एड्स पत्ता लागेको साढे तीन दशक बितेको छ । विश्व स्वास्थ्य संगठनका...

सडक दुर्घटना रोक्न प्रभावकारी टाइम कार्ड

: Friday, 01 December, 2017 (10:02:08 AM)

बुधबार काठमाडौंबाट अर्घाखाँचीतर्फ गइरहेको यात्रुवाहक एउटा बस त्रिशुली नदीमा खस्दा आठ जनाको ज्यान गयो, २२...

बढ्दो सुनियोजित आतंक

: Thursday, 30 November, 2017 (9:19:47 AM)

प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनमा अवरोध पु¥याउने उद्देश्यले गराइएका विस्फोटका घटनाले गम्भीर परिणाम निम्त्याउन थालेका छन्...

धान किसानको मर्का

: Wednesday, 29 November, 2017 (9:56:36 AM)

यतिबेला तराई क्षेत्रमा कृषकहरू धानबाली थन्क्याउने काममा व्यस्त छन् । धेरैजसो कृषकहरू आफूलाई वर्षभरि खान...

लैंगिक हिंसा र १६ दिने अभियान

: Tuesday, 28 November, 2017 (9:00:31 AM)

सदाझैँ यस वर्ष पनि महिला हिंसाविरुद्धको १६ दिने अन्तर्राष्ट्रिय अभियान नेपालमा पनि सुरु भएको छ...

पहिलो चरणको सन्देश

: Monday, 27 November, 2017 (9:18:11 AM)

पहिलो चरणको मतदान छिटफुट घटनाबाहेक शान्तिपूर्णरूपमा सम्पन्न भएको छ । यो चरणमा हिमाली र उच्च...

उत्साहले मतदान गरौँ

: Sunday, 26 November, 2017 (9:25:07 AM)

संविधानसभाबाट जारी भई प्रारम्भ भएको संविधानअनुसार पहिलोपटक प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाको निर्वाचन सुरु भएको छ ।...

मतदाताको पालो

: Friday, 24 November, 2017 (8:57:41 AM)

पहिलो चरणमा निर्वाचन हुने ३२ जिल्लामा मौन अवधि सुरु भएको छ । निर्वाचन आचारसंहिताअनुसार मतदान...

आचारसंहिताको हुर्मत

: Thursday, 23 November, 2017 (9:02:23 AM)

सरकारले निर्वाचनको मुखमा प्रमुख केही जिल्ला अधिकारी र केही प्रहरी अधिकृतहरूको सरुवा गरेको छ ।...

संक्रमणकालीन न्यायमा उदासीनता

: Wednesday, 22 November, 2017 (8:57:40 AM)

सरकार र तत्कालीन विद्रोही नेपकपा माओवादीबीच बृहत् शान्ति सम्झौता भएको ११ वर्ष पूरा भएको छ...

सुधारोन्मुख आर्थिक क्षेत्र

: Tuesday, 21 November, 2017 (8:59:48 AM)

निर्वाचनको माहोलसँगै आर्थिक क्षेत्रमा पनि सकारात्मक संकेत देखापरेको छ । नेपाल राष्ट्र बैंकले जारी गरेको...