21st June | 2018 | Thursday | 11:42:47 PM

पुनर्निर्माण : अझै छ अवसर

: Wednesday, 25 April, 2018 (1:31:35 PM)

२०७२ वैशाख १२ गतेको विनाशकारी भूकम्पको तीन वर्ष पूरा भएको छ । झण्डै ९ हजार...

जनताले जितेको दिन

: Tuesday, 24 April, 2018 (1:05:07 PM)

दश वर्षको सशस्त्र द्वन्द्व अन्त्य गर्दै मुलुकलाई शान्तिको मार्गमा अघि बढाउने २०६२÷६३ को संयुक्त जनआन्दोलन...

मेलम्ची आयोजनामा अलमल

: Monday, 23 April, 2018 (1:24:02 PM)

मेलम्ची आयोजनामा अलमल ...

निजी विद्यालयको नियमन

: Sunday, 22 April, 2018 (1:33:19 PM)

निजी विद्यालयको नियमन ...

भर्ना अभियान र अभिभावकत्व

: Friday, 20 April, 2018 (1:35:52 PM)

विगतका कमजोरीबाट सिक्नुपर्छ । अभिभावकत्व लिएपछि ती बालबालिकालाई शैक्षिक सत्रको बीचमा आइपर्ने कठिनाइ तथा...

स्याबास सरकार !

: Thursday, 19 April, 2018 (9:06:25 PM)

 सरकारले यातायात क्षेत्रसँग सम्बन्धित संघ संस्थाको दर्ता र नवीकरण जिल्ला प्रशासन कार्यालयबाट नगर्ने/नगराउने निर्णय गरेको...

चीन भ्रमणको सदुपयोग

: Wednesday, 18 April, 2018 (2:03:02 PM)

चीन भ्रमणको सदुपयोग ...

जनताका मुद्दा ओझेलमा नपार

: Tuesday, 17 April, 2018 (1:52:53 PM)

जनताका मुद्दा ओझेलमा नपार ...

कर्मचारी विवाद सल्ट्याऊ

: Monday, 16 April, 2018 (7:22:30 PM)

मुलुकको निजामति कर्मचारीतन्त्रका बारेमा जनस्तरमा प्रशस्तै गुनासा छन् । सेवाग्राही सर्वसाधारण जनतालाई ठाउँ–कुठाउँमा दुःख दिनेमात्रै...

आर्थिक अराजकताको पराकाष्ठा

: Sunday, 15 April, 2018 (5:44:55 PM)

महालेखा परीक्षकको कार्यालयले हरेक वर्ष बेरुजुका बारेमा सरकारी निकायलाई सचेत गराउने गरेपनि त्यसको सुनुवाई नभएको...

मेलम्चीबाट सिकौं

: Thursday, 12 April, 2018 (8:46:59 PM)

लामो प्रतिक्षापछि मेलम्ची खानेपानी आयोजनाले आफ्नो कार्य अन्तिम चरणमा पु¥याएको छ । मेलम्चीको  सुरुङ निर्माण...

आर्थिक श्वेतपत्रमा राजनीतिक स्वार्थ !

: Wednesday, 11 April, 2018 (6:46:51 PM)

अर्थमन्त्री डा. युवराज खतिवडाले केही दिनअघि सार्वजनिक गरेको आर्थिक श्वेतपत्रमाथि प्रमुख विपक्षी दल नेपाली कांग्रेसले...

सद्भाव कायम राखौँ

: Tuesday, 10 April, 2018 (6:01:18 PM)

प्रदेश १ को अस्थायी राजधानी विराटनगरमा हिन्दुसन्त आचार्य श्रीनिवासमाथि गोली प्रहार भयो । आचार्य विराटनगरमा...

भारत भ्रमणको सार्थकता

: Monday, 09 April, 2018 (5:44:14 PM)

यसपटक प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको भारत भ्रमण तुलनात्मकरूपमा बढी सार्थक देखिएको छ । सम्झौता र...

पुनर्निर्माणमा राजनीति

: Sunday, 08 April, 2018 (5:27:27 PM)

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले पुनर्निर्माण प्राधिकरणको काममा चर्को असन्तुष्टि जनाए । प्राधिकरणको कामको गति निकै...