26th April | 2018 | Thursday | 2:44:50 PM

अलपत्र ग्यास बुलेट

: Friday, 02 March, 2018 (3:48:15 PM)

नेपालले भारतबाट पेट्रोलिम ग्यास ढुवानीका लागि नेपाली व्यवसायीकै लगानीमा बुलेट सञ्चालन गर्न पहल ग¥यो ।...

अर्थमा नेतृत्व परिवर्तन

: Wednesday, 28 February, 2018 (4:00:10 PM)

केही वर्षयताका अर्थमन्त्रीहरूप्रति आर्थिक क्षेत्रमा सकारात्मक धारणा छैन । अर्थतन्त्रका मूल्यमान्यता अनुसार आर्थिक सूचकांकहरू पर्गेलेर...

राष्ट्रपतिको अधिकार र सीमा

: Tuesday, 27 February, 2018 (3:28:50 PM)

राष्ट्रियसभामा तीन जना सदस्य मनोनयको विवाद सर्वोच्च अदालत पुगेपछि यसमा अन्तर्निहित केही प्रश्नहरूको जवाफ आउनुपर्नेछ...

सकारात्मक प्रारम्भ

: Monday, 26 February, 2018 (3:36:17 PM)

प्रदेश ६ नाम र राजधानी टुंगो लगाउने पहिलो प्रदेश भएको छ । प्रदेश ६ को...

थोरै र सक्षम मन्त्री

: Sunday, 25 February, 2018 (3:15:31 PM)

सरकारले केन्द्रमा १७ वटा मन्त्रालय राख्ने निर्णय गरेको छ । यी मन्त्रालयका अतिरिक्त प्रधानमन्त्री तथा...

वैदेशिक रोजगारीमा उन्मुक्त ठग

: Friday, 23 February, 2018 (3:44:34 PM)

वैदेशिक रोजगार विभागमा ठगीमा परेको भनेर न्याय खोज्दै परेका उजुरीहरूको चाङ छ । रोजगारीका लागि...

हिंसाको गलत बाटो

: Thursday, 22 February, 2018 (3:20:29 PM)

नेत्रविक्रम चन्द नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले बन्द आहृवान गरेको दिन मंगलबार केही ठाउँमा बम राखिए...

सम्पत्ति विवरणमा उदासिनता

: Tuesday, 20 February, 2018 (3:09:18 PM)

सम्पत्ति विवरणमा उदासिनता ...

एकताको अपरिहार्यता

: Wednesday, 14 February, 2018 (9:10:57 AM)

एकताको अपरिहार्यता ...

कुष्ठरोगीको बढ्दो संख्या

: Monday, 12 February, 2018 (2:52:03 PM)

केही जिल्लामा जिल्ला जनस्वास्थ्य कार्यालयले नयाँ कुष्ठरोगीको खोजी गर्न थालेका छन् । पछिल्लो खोजीमा रूपन्देहीमा...

विद्युतीय शवदाहमा समस्या

: Friday, 09 February, 2018 (3:59:24 PM)

वागमती नदी किनारमा आर्यघाट नजिकै  दुई वटा विद्युतीय मेसिन राखेर सञ्चालनमा ल्याइएको शवदाह गृहमा एउटा...

सरकार गठनको तयारी

: Thursday, 08 February, 2018 (3:09:14 PM)

राष्ट्रियसभा सदस्य निर्वाचन सम्पन्न भएको छ । यो निर्वाचनको परिणामसँगै प्रतिनिधिसभामा समानुपातिकतर्फको परिणाम दिई निर्वाचित...

कलाकार दम्पतीको सत्कर्म

: Wednesday, 07 February, 2018 (3:11:44 PM)

हास्य कलाकार दम्पती सीताराम कट्टेल (धुर्मुस) र कुञ्जना घिमिरे (सुन्तली) द्वारा प्रबद्र्धित संस्था धुर्मुस सुन्तली...

प्रदेशको समृद्धि सपना

: Tuesday, 06 February, 2018 (3:14:05 PM)

सातवटै प्रदेशमा प्रदेशसभाको पहिलो अधिवेशन शुरू भई पहिलो बैठक सम्पन्न भएको छ । सबै प्रदेशले...

क्यान्सर रोग र जनचेतना

: Monday, 05 February, 2018 (3:25:06 PM)

क्यान्सर एक भयावह रोगका रूपमा फैलिँदै गएको तथ्यांकले देखाउन थालेको छ । पछिल्लो समय नेपालमा...