18th June | 2018 | Monday | 5:30:16 PM

महिलाको यौन चाहनाको समय

: Saturday, 10 March, 2018 (12:44:04 PM)

काठमाडौं । नेपाली समाज पनि यौनका बारेमा बिस्तारै खुल्दै गइरहेको छ । नेपाली समाजमा पतिपत्नीबीचको...

बार्षिक रुपमा कति पटक सेक्स गर्नुलाई उचित मानिन्छ ?

: Thursday, 08 March, 2018 (3:44:54 PM)

काठमाडौं । मानिसले दिन अथवा हप्ताको कति पटक यौनसम्पर्क राख्नुलाई उचित मानिन्छ भन्ने कुराको कुनै...

कस्ता महिलाबाट पुरुष बढी आकर्षित हुन्छन् ?

: Saturday, 03 March, 2018 (4:23:03 PM)

काठमाडौं । एक अध्ययनले महिला तथा पुरुषको सेक्स अपिल तथा कामुकतामा वृद्धि गर्ने केही पक्षहरुको...

हस्तमैथुन : सामाजिक भ्रम र यथार्थ

: Saturday, 24 February, 2018 (3:20:32 PM)

काठमाडौं । हस्तमैथुनका सम्बन्धमा समाजमा अनेक धारणा रहेको पाइन्छ ।केहीले यसलाई समस्याका रुपमा व्याख्या गर्दछन्...

यस्तो समयमा यौन चाहना बढी हुन्छ

: Saturday, 10 February, 2018 (12:23:52 PM)

काठमाडौं । अध्ययनका अनुसार, महिलालाई महिनावारी पूरा भएको पाँचौंदेखि सातौं दिनसम्म यौन चाहना बढी हुने...

कुन उमेरमा सेक्सको आनन्द बढी हुन्छ ?

: Tuesday, 30 January, 2018 (1:27:27 PM)

काठमाडौं । किशोरावस्थाको समयमा मान्छे सेक्सको विषयमा सबैभन्दा धेरै उत्सुक हुन्छ र त्यस्तो कौतुहलताको उमेरमा...

कस्तो चुम्बनले रोमान्टिक र मिलाप गराउँछ ?

: Saturday, 27 January, 2018 (2:14:03 PM)

काठमाडौं । श्रीमती वा प्रेमीको पहिलो चुम्बनलाई अधिकांश महिलाले आफ्नो जीवनको महत्वपूर्ण पक्षको रुपमा लिन्छन्...

यौन भित्रका यस्ता कुरा जान्नु किन आवश्यक छ ?

: Saturday, 20 January, 2018 (1:18:21 PM)

काठमाडौं । यौन आनन्दको पहिलो चरण चाहना अथवा इच्छालाई मानिन्छ । सबैभन्दा पहिला यौन सम्पर्क...

कस्तो अवस्थामा यौन उत्तेजना हुँदैन ?

: Saturday, 13 January, 2018 (2:50:57 PM)

काठमाडौं । यौन उत्तेजनाको समस्या महिला र पुरुष दुवैमा हुने गर्दछ । महिलाहरुमा उत्तेजनाको बेला...

यौन इच्छा बढाउने उपाय

: Saturday, 06 January, 2018 (2:08:15 PM)

दाम्पत्य जीवनमा यौन एक नभई नहुने कुरा हो भन्दा पनि फरक पर्दैन । यौनले दाम्पत्य...

यौन सन्तुष्टिका लागि लिङ्गको आकार कस्तो हुनुपर्छ ?

: Saturday, 30 December, 2017 (1:02:24 PM)

काठमाडौं । यौन जीवनमा लिङ्ग एक विशेष अङ्ग हो र यो अङ्ग मानवशरीरको एक अङ्गका...

सेक्समा फोरप्लेको महत्व

: Saturday, 23 December, 2017 (2:12:47 PM)

काठमाडौं । सेक्समा फोरप्लेको महत्व अधिक हुने विभिन्न अनुसन्धानबाट देखिन्छ । फोरप्लेबाट सेक्समा नवीनता आउने...

महिलाले कसरी यौन सुख प्राप्त गर्छन् ?

: Friday, 15 December, 2017 (3:44:44 PM)

यौनको थालनी भनेकै स्पर्शबाट सुरु हुन्छ । पुरुषले महिलाको शरीरमा तथा अझ सम्वेदनशील अंगमा स्पर्श...

जाडो महिनामा सेक्समा मजा कसरी लिने ?

: Saturday, 02 December, 2017 (4:21:44 PM)

काठमाडौं । सेक्सका पारखीहरु जाडो महिना शुरु भएसँगै आनन्दमय सेक्सको मज्जा लिन नपाइने भयो भनेर...

यौन क्रिडामा अधिकांश महिलाको चाहाना कस्तो हुन्छ ?

: Saturday, 25 November, 2017 (3:41:32 PM)

काठमाडौं । पुरुष र महिलाबीचको प्राकृतिक आकर्षण भनेकै यौन सम्पर्क हो । तर यौन सम्बन्ध...