26th April | 2018 | Thursday | 2:43:16 PM

यौन जीवनमा लिङ्गको आकारको महत्व

: Saturday, 02 September, 2017 (5:02:44 PM)

यौन जीवनमा लिङ्गको आफ्नै किसिमको महत्व छ । यो पुरुषहरुको बाहिरी अंग हो । पुरुषलाई...

यौन जीवनलाई सुखी कसरी बनाउने ?

: Thursday, 24 August, 2017 (3:36:49 PM)

हिमालय टाइम्स काठमाडौं  । पति पत्नीविच दुबैको यौन इच्छा पुरा हुन नसके दुई बिच खटपट...

सेक्सका भित्रि कुरा

: Saturday, 12 August, 2017 (3:26:31 PM)

पृथ्वीका हरेक जिवात्मामा सेक्सको चाहाना हुन्छ । मानिसमा सामान्यत १६ वर्ष माथि उमेरका व्यक्तिलाई सेक्स...

सेक्समा चरम आनन्द र यसको उचित समय

: Saturday, 05 August, 2017 (5:15:40 PM)

हिमालय टाइम्स काठमाडौं । सम्भोगका बेला दुवै पक्षबीच राम्रो समझदारी हुनु पर्दछ । एकले अर्कोको...

वैवाहिक जीवनमा सेक्सको महत्व

: Friday, 28 July, 2017 (5:36:16 PM)

हिमालय टाइम्स काठमाडौं । पति पत्नी बीचको आपसी सम्बन्धलाई अझ मजबुद बनाउन सेक्सको अत्यन्त महत्व...

महिलाले हस्तमैथुन कसरी गर्छन् ?

: Saturday, 22 July, 2017 (5:37:43 PM)

आज पनि हाम्रो समाजमा केही मानिसहरु हस्तमैथुनलाई नकारात्मक रुपमा लिने गर्दछन् । तर मानिसले गर्ने...

कुन समयमा यौन सम्पर्क राख्नु बढी उपयुक्त हुन्छ ?

: Saturday, 15 July, 2017 (5:21:10 PM)

अधिकांश विवाहित जोडिहरुलाई आफ्नो यौन जीवन सुखमय बनाउन इच्छा जाग्नु सामान्य कुरा हो । त्यस्तै...

महिलामा संभोगको चाहाना

: Saturday, 08 July, 2017 (4:55:39 PM)

श्रीमान/श्रीमतिको सम्बन्धमा सेक्सको ठूलो भूमिका रहन्छ । सेक्समा देखिएको समस्याले दुई बीचको सम्बन्धमा नकारात्मक असर...

यौन सन्तुष्टिमा लिंगको आकारको महत्व

: Saturday, 01 July, 2017 (4:18:13 PM)

बहुसंख्यक मानिसहरु धेरै भन्दा धेरै यौन सन्तुष्टि प्राप्त गर्न लालायित हुने गर्दछन् । कतिले त...

कस्तो यौन सम्पर्क बढी यादगार बन्न सक्छ ?

: Saturday, 24 June, 2017 (3:30:14 PM)

हिमालय टाइम्स काठमाडौं । कति पुरुषहरुले जति लामो अवधि यौन सम्पर्क गर्न सक्यो उति पुरुषार्थ...

यौन सम्पर्कमा बढी आनन्ददायी उमेर कुन हो ?

: Saturday, 17 June, 2017 (5:17:47 PM)

हिमालय टाइम्स काठमाडौं । मानिसको उमेरले यौन सम्बन्धमा पनि प्रभाव पार्ने गर्दछ । उमेर सँगै...

महिनामा कति पटक यौन सम्पर्क राख्नुलाई लाभप्रद मानिन्छ ?

: Saturday, 10 June, 2017 (5:08:11 PM)

यौन अत्यावश्यक विषय हो । मानव जीवनमा यसको छुट्टै महत्व छ । जसरी शरीरलाई खाना...

कस्ता ब्यक्ति सेक्स बढी गर्न चाहान्छन् ?

: Saturday, 03 June, 2017 (6:14:18 PM)

हिमालय टाइम्स काठमाडौं । पुरुषले जति धेरै आफ्नो श्रीमती वा जीवन साथीलाई अरु परपुरुष संग...

यौन क्रियाकलापमा स्तनको महत्व

: Saturday, 27 May, 2017 (4:55:52 PM)

यौन क्रियाकलापमा स्तनको महत्वहिमालय टाइम्स काठमाडौं । महिलाको छातीमा रहेका दुई बाहिरी अंग स्तनलाई एक...

यौन क्रियाकलापमा स्तनको महत्व

: Saturday, 27 May, 2017 (4:55:52 PM)

यौन क्रियाकलापमा स्तनको महत्वहिमालय टाइम्स काठमाडौं । महिलाको छातीमा रहेका दुई बाहिरी अंग स्तनलाई एक...