21st August | 2018 | Tuesday | 7:19:18 PM

यौनसम्पर्कको समयअवधि कसरी बढाउने ?

: Saturday, 28 October, 2017 (2:43:50 PM)

किशोरावस्था तथा युवावस्थामा यौनइच्छा सबैभन्दा तीव्र र बढी हुने भए पनि उनीहरूले गर्ने यौन व्यवहारमा...

उमेर ४० कटेपछि सेक्समा कम रुचि हुन्छ ?

: Wednesday, 25 October, 2017 (1:56:22 PM)

काठमाडौं । उमेर घर्किँदै जाँदा मानिसमा यौन क्षमतामा ह्रास हुँदै जानु प्राकृतिक कुरा हो ।...

दाम्पत्य जीवनमा सेक्सको भूमिका

: Saturday, 14 October, 2017 (5:26:11 PM)

हिमालय टाइम्स । पति–पत्नीको नाता यसकारण नाजुक मानिन्छ कि यसलाई शारीरिक र मानसिक स्तरमा सन्तुलित...

सेक्स जीवनलाई कसरी सुखद बनाउँने ?

: Saturday, 07 October, 2017 (2:33:00 PM)

हिमालय टाइम्स । महिलाले श्रीमानको महŒव गहिरोसँग बुझ्छन् भने श्रीमानले दाम्पत्य जीवनमा श्रीमतीको त्याग, बलिदान...

अनावश्यक गर्भ रहन नदिने उपाय

: Tuesday, 26 September, 2017 (3:30:09 PM)

काठमाडौं । पुरुषको प्रत्येक वीर्य स्खलनमा शुक्रकीट हुनसक्ने भए पनि महिलामा भने त्यस्तो हुँदैन ।...

उमेर र यौनको तादम्यता

: Saturday, 16 September, 2017 (5:12:33 PM)

उमेर घर्किँदै जाँदा मानिसमा यौन क्षमतामा ह्रास हुँदै जानु प्राकृतिक कुरा हो । उमेर ४०...

पाकक्रीडा र यसको उपयोगिता

: Saturday, 09 September, 2017 (2:50:38 PM)

दुई विपरित लिङ्ग वीचको आपसी सहयोगले मात्र यौनमा  अधिकतम सन्तुष्टि प्राप्त गर्न सक्छन् । सफल...

यौन जीवनमा लिङ्गको आकारको महत्व

: Saturday, 02 September, 2017 (5:02:44 PM)

यौन जीवनमा लिङ्गको आफ्नै किसिमको महत्व छ । यो पुरुषहरुको बाहिरी अंग हो । पुरुषलाई...

यौन जीवनलाई सुखी कसरी बनाउने ?

: Thursday, 24 August, 2017 (3:36:49 PM)

हिमालय टाइम्स काठमाडौं  । पति पत्नीविच दुबैको यौन इच्छा पुरा हुन नसके दुई बिच खटपट...

सेक्सका भित्रि कुरा

: Saturday, 12 August, 2017 (3:26:31 PM)

पृथ्वीका हरेक जिवात्मामा सेक्सको चाहाना हुन्छ । मानिसमा सामान्यत १६ वर्ष माथि उमेरका व्यक्तिलाई सेक्स...

सेक्समा चरम आनन्द र यसको उचित समय

: Saturday, 05 August, 2017 (5:15:40 PM)

हिमालय टाइम्स काठमाडौं । सम्भोगका बेला दुवै पक्षबीच राम्रो समझदारी हुनु पर्दछ । एकले अर्कोको...

वैवाहिक जीवनमा सेक्सको महत्व

: Friday, 28 July, 2017 (5:36:16 PM)

हिमालय टाइम्स काठमाडौं । पति पत्नी बीचको आपसी सम्बन्धलाई अझ मजबुद बनाउन सेक्सको अत्यन्त महत्व...

महिलाले हस्तमैथुन कसरी गर्छन् ?

: Saturday, 22 July, 2017 (5:37:43 PM)

आज पनि हाम्रो समाजमा केही मानिसहरु हस्तमैथुनलाई नकारात्मक रुपमा लिने गर्दछन् । तर मानिसले गर्ने...

कुन समयमा यौन सम्पर्क राख्नु बढी उपयुक्त हुन्छ ?

: Saturday, 15 July, 2017 (5:21:10 PM)

अधिकांश विवाहित जोडिहरुलाई आफ्नो यौन जीवन सुखमय बनाउन इच्छा जाग्नु सामान्य कुरा हो । त्यस्तै...

महिलामा संभोगको चाहाना

: Saturday, 08 July, 2017 (4:55:39 PM)

श्रीमान/श्रीमतिको सम्बन्धमा सेक्सको ठूलो भूमिका रहन्छ । सेक्समा देखिएको समस्याले दुई बीचको सम्बन्धमा नकारात्मक असर...